fbpx

Ekraanitarkvara funktsioonid

Tarkvara funktsioonid – kasutage julgelt, neid on meil palju.

Play Digital Signage on kõige rohkemate võimalustega ekraanide sisuhaldustarkvara.

Lisateabe saamiseks klõpsake mis tahes funktsiooni või scrollige alla!

Meie tarkvara funktsioonid – pakume kõiki baasvariante pluss:

Teie sõnumi sisu…

…saab kaunilt kujundatud, kasutades Play Signage siduhaldustarkvara.

Tutvustage oma kaubamärki või mida iganes kasutades meie võimalusi

Besides all of the text tool basics, you expect like sizing, color, line height, and shadows, we also provide several font options. Don’t see one you like? Upload any font of your choice!
The editor gives you many of the options you might need for your uploaded photos. Resize, crop, rotate, and even change the positioning or transparency of your images all within the editor.
The editor offers a huge arsenal of tools for you to use when designing content. The cropping tools lets you resize images as-well as cropping them and/or removing parts you don’t need.
Every slide have their own individual settings - you can set stuff like duration, pick a animated transitions and muck more.
Create graphics or enhance your text with a collection of shapes, symbols, emojis, and icons pre-loaded into the editor.
Upload your own videos from storage to play on your screen. You can adjust the alignment, positioning, and whether or not you want sound, too.
Soovime, et loote ilusaid ja  sisukaid ekraaniteabeid. Selleks vajate tööriistu nagu Powerpoint, Notes ja muu esitlustarkvara. Pakume teile lisaks tööriistu nagu tekstiredaktor, kujundid, emotikonid, pildid ja fotod ning palju muud.  Registreeruge ja proovige. See on tasuta.

Saad ise kontrollida kõike.​

Loo meeskond

Meie meeskondade funktsioon võimaldab teil luua oma projekti jaoks meeskonna. Määrake meeskonnaliikmetele erinevaid õigused ja võimalused muuta ning kujundada ekraaniinfot.

Vaata meeskonna funktsiooni õpetust

Teams
Zones

Ekraani jagamine osadeks

Saate esitada erinevat sisu ühel ekraanil, jagades selle erinevateks tsoonideks. Iga tsoon mängib üksteisest sõltumatult. Saate kasutada meie näidisvalikuid ekraani jagamiseks, aga saate seda ka ise teha.

Vaata õpetust kuidas ekraani osadeks jagada

Failide teisendamine

Ükskõik millises vormingus teie failid on, meie failide teisendamise funktsioon selle teisendab selle sobivaks, täiendavat tarkvara pole vaja.

Vaata õpetust kuidas seda teha

File Conversion
Works Offline

Töötab ka võrguühenduseta

Kui teie ekraaniinfo on kujundatud ja avaldatud, salvestatakse see teie meediaesitlejasse (playerisse). See tähendab, et saate oma ekraaniinfot näidata ka ilma Interneti-ühenduseta

Vaata kuidas seda teha

Teated & Märkused

Kui mingil põhjusel jäävad teie infoekraanid võrguühenduseta, saate selle kohta kohe teate. Seadistage märguanded ja teated nii paljudele meeskonnaliikmetele kui soovite.

Vaata kuidas seadistada märguandeid

Alerts
Screenshot

Ekraanitõmmis

Kui tekib vajadus pildistada ekraani, kasutage “ekraani püüdmise” funktsiooni.

Analüütika

Andmed on kuningad ja mängivad ettevõtluses olulist rolli. Play Digital Signage pakub võimalust otsida näiteks kõigi teie ekraanide kogu töötamisaega mitmes erinevas aruandevormingus jt võimalusi.

Vaata kuidas saada andmeid

Analytics - Proof of play
Royalty-Free Content

Tasuta meedia

Integreerisime Pixabay, GIPHY ja Unsplash, et saaksite juurdepääsu autoritasu ja autoriõigustega tasuta piltidele, videotele ja animatsioonidele. 

Vaata kuidas seda teha

Keelte valikud

 Toetame inglise, hispaania, itaalia, prantsuse, portugali, saksa, taani ja eesti keelt.

Multilanguage
TAGS

Sildid

Sildid võimaldavad teil luua alternatiivseid stsenaariume, mis hõlmavad mõnda või kõiki teie ekraane. Näitena võiksite luua tulekahju hädaolukorra ekraaniseadistuse, mis suunaks inimesi evakueeruma.

Vaata kuidas seda teha

Planeeri esitlusaegu

Schedule your content with just a few clicks. No need to change each screen manually every time. Schedule your different playlists for each of your groups. There are endless scheduling combinations.
Schedule your content with just a few clicks. No need to change each screen manually every time. Schedule your different playlists for each of your groups. There are endless scheduling combinations.
Background Music

Muusika

Lisa ka muusika oma ekraani esitlusele. Video esitamisel on olemas ka pausifunktsioon.

Vaata kuidas lisada muusikat

Animatsioonid

Elavdage oma ekraaniinfot animatsioonidega. Animeerige mis tahes slaidide elemente. Suumige, udutage, pöörake … mis iganes soovite.

Vaata kuidas lisada animatsioone

Element Animations
Slide Stash

Slaidide kopeerimine

Kui soovite mingit slaidi teises esitusloendis uuesti kasutada, saate oma slaidid kleepida ja neid hiljem kasutada. Kasutage mis tahes esitusloendis olevaid slaide.

Vaata kuidas kopeerida slaide

Kirja fondid

Kui Teile ei meeldi meie poolt lisatud fondid, laadige lihtsalt üles need, mis teile meeldivad

Vaata kuidas fonte laadida

Custom fonts
Remote manage

Hallake oma ekraani infot kust iganes

Meediaesitleja (playeri) seadeid saate muuta kõikjal meie veebiportaalis. Vaadake reaalajas allalaadimise edenemist, ajavööndit, eraldusvõimet ja palju muud.

Disaini taustad

Valige oma info-või reklaamiekraani esituse loomisel üks meie tasuta ja professionaalselt kujundatud näidistaustadest. Neid kõiki saab oma maitse järgi muuta

Vaata kuidas disainitud tasutasid kasutada

Template Design
Automatic Updates

Automaatsed värskendused

Hoiame teie ekraanimängijad kiired, turvalised ja kõigi uusimate funktsioonidega.

Logid

Meie auditilogi funktsiooni abil saate kontrollida oma meeskonna ja konto sündmuste ajalugu. Näete küljeaknas täpselt, kes mida ja millal tegi.

Vaata kuidas näha logisid

Audit log
2 Factor Authentication

Kaheosaline audentimine

Lisasme täiendava turvakihi, sisselogimisel oma Play Digital Signage’i kontole. Pärast oma kasutajanime ja parooli sisestamist hoiab muu identiteedi kinnitamise meetod eemal kõik, kes ei peaks teie kontol olema.

Vaata audentimist

Azure ja OKTA Active Directory

Teie elu võimalikult lihtsaks muutmiseks pakume nii Azure’i kui ka OKTA aktiivset kataloogi. Azure’i ja OKTA abiga saavad organisatsioonid hallata töötajate juurdepääsu meie rakendusele oma AD juhtpaneeli kaudu. Võite sisse logida ka oma personaalse Microsofti konto abil.

Vaata kuidas seda teha

Azure and OKTA active directory for digital signage
Design for any resolution

Videoseina and LED-ekraanide tugi

Sobime mis tahes ekraanidele. Pole tähtis, kas teil on vana plasmaekraan, terve videosein või tohutu LED-ekraan.

Vaata õpetust

Mida veel saate teha Playd kasutades

 • Esitlusloendite jagamine – jagage esitusloendeid inimestega, kes pole teie meeskonnas. Samuti saate neile anda redigeerimisõigused.
 • Puuteekraanid – puutetundlike ekraanide interaktiivsed funktsioonid annavad teile võimaluse luua vaatajatele interaktiivne ja kaasahaarav esitlus.
 • Ekraanide lohistamine – sisu lihtsaks muutmiseks saate ekraane kiiresti liigutada rühmade vahel..
 • Juhuslikud slaidid –kui teil pole slaidide jaoks täpset järjekorda lisage need juhuslikult, et asjad oleksid huvitavad
 • Joonest kinni haakumine – joondage oma tekst, fotod või muud objektid, klõpsates need joonlaua külge.
 • Varjud muutke tekst ja joonised varjude lisamisega huvitavamaks.
 • Allalaadimise edenemine –saate jälgida, kui teie mängija on uue sisu alla laadimist.
 • Mitme ekraani tugi – FWindowsi, MAC OS-i ja Linuxi jaoks võimaldab rakendus Play Digital Signage valida, millisel ekraanil teie sisu kuvatakse.
 • Täiustatud failistruktuur –saate kiiresti ja lihtsalt faile valida ja neid kaustade vahel teisaldada 
 • Loo vara kohta slaid – minge teeki, valige oma fotod ja klõpsake käsul Loo slaid kohta. Teil on võimalus valida, kuidas fotosid sisestada, valida taustavärv, üleminekuid ja slaidi kestust.
 • Objekti lukustamine – saate üksiku objekti lukustada, et vältida selle juhuslikku liigutamist..
 • Veebisaitide skriptiminelogige sisse või tehke veebilehtedel muid JavaScripti toiminguid.
 • Esitlusloendi playlist – olete juba loonud teile meeldiva esitusloendi ja soovite selle teise lisada? Lisage olemasolev esitusloend teise loendisse.
 • Slaidide üleminekud – hoidke ekraane “elus”, lisades slaididele  animatsioone.
 • Slaidide tingimused – lisage slaidile tingimusi. Tingimused võivad sisaldada konkreetseid kuupäeva vahemikke või saate slaidid tingimuse aegumisel kustutada
 • Eelvaade – enne avaldamist veenduge eelvaates, et kõik näeks välja täpselt selline, nagu te seda ette kujutasite.
 • Klaviatuuri osteteed– suurendage klaviatuuri otseteede abil tõhusust
 • Slaidide kloonimine – kui lõite slaidi, mis teile meeldib ja soovite sama paigutust kasutada ka teisel slaidil, siis kloonige oma slaid.
 • Piltide üleslaadimine URL-ilt  – pilte, videoid jms ei pea töölaualt alla laadima ja üles laadima, saate lihtsalt URL-i abil üles laadida.
 • Esitlusloendi järjestus – saate ajastada esitusloendite järjestuse nii, et see kunagi ei peatu.
 • Privaatsed failid – kui teie organisatsioon salvestab faile privaatsesse failiserverisse, saate neid faile kasutada ilma meie serveritesse üles laadimata ja hoides seega oma privaatsust ja turvalisust.
 • Avalik API – meie API paljastab masinliidestele siltide haldamise toimingud.

 

 • Esitlusloendite jagamine – jagage esitusloendeid inimestega, kes pole teie meeskonnas. Samuti saate neile anda redigeerimisõigused.
 • Puuteekraanid – puutetundlike ekraanide interaktiivsed funktsioonid annavad teile võimaluse luua vaatajatele interaktiivne ja kaasahaarav esitlus.
 • Ekraanide lohistamine – sisu lihtsaks muutmiseks saate ekraane kiiresti liigutada rühmade vahel..
 • Juhuslikud slaidid –kui teil pole slaidide jaoks täpset järjekorda lisage need juhuslikult, et asjad oleksid huvitavad
 • Joonest kinni haakumine – joondage oma tekst, fotod või muud objektid, klõpsates need joonlaua külge.
 • Varjud muutke tekst ja joonised varjude lisamisega huvitavamaks.
 • Allalaadimise edenemine –saate jälgida, kui teie mängija on uue sisu alla laadimist.
 • Mitme ekraani tugi – FWindowsi, MAC OS-i ja Linuxi jaoks võimaldab rakendus Play Digital Signage valida, millisel ekraanil teie sisu kuvatakse.
 • Täiustatud failistruktuur –saate kiiresti ja lihtsalt faile valida ja neid kaustade vahel teisaldada
 • Loo vara kohta slaid – minge teeki, valige oma fotod ja klõpsake käsul Loo slaid kohta. Teil on võimalus valida, kuidas fotosid sisestada, valida taustavärv, üleminekuid ja slaidi kestust.
 • Objekti lukustamine – saate üksiku objekti lukustada, et vältida selle juhuslikku liigutamist..
 • Veebisaitide skriptiminelogige sisse või tehke veebilehtedel muid JavaScripti toiminguid.
 • Esitlusloendi playlist – olete juba loonud teile meeldiva esitusloendi ja soovite selle teise lisada? Lisage olemasolev esitusloend teise loendisse.
 • Slaidide üleminekud – hoidke ekraane “elus”, lisades slaididele  animatsioone.
 • Slaidide tingimused – lisage slaidile tingimusi. Tingimused võivad sisaldada konkreetseid kuupäeva vahemikke või saate slaidid tingimuse aegumisel kustutada
 • Eelvaade – enne avaldamist veenduge eelvaates, et kõik näeks välja täpselt selline, nagu te seda ette kujutasite.
 • Klaviatuuri osteteed– suurendage klaviatuuri otseteede abil tõhusust
 • Slaidide kloonimine – kui lõite slaidi, mis teile meeldib ja soovite sama paigutust kasutada ka teisel slaidil, siis kloonige oma slaid.
 • Piltide üleslaadimine URL-ilt  – pilte, videoid jms ei pea töölaualt alla laadima ja üles laadima, saate lihtsalt URL-i abil üles laadida.
 • Esitlusloendi järjestus – saate ajastada esitusloendite järjestuse nii, et see kunagi ei peatu.
 • Privaatsed failid – kui teie organisatsioon salvestab faile privaatsesse failiserverisse, saate neid faile kasutada ilma meie serveritesse üles laadimata ja hoides seega oma privaatsust ja turvalisust.
 • Avalik API – meie API paljastab masinliidestele siltide haldamise toimingud.

Play Digital Signage saate kasutada kõikjal.

Meie mängija ühildub kõigi suuremate operatsioonisüsteemidega. Meie tarkvara saate kasutada sõltumata valitud riistvarast. 

Windows
macOS
Android
Chrome
Amazon FireOS
Linux
Raspberry PI
Samsung Tizen

Otsid sobivat meediaesitlejat (playerit)?

Need ei ole kallid, vali oma vajadustele vastav.

Otsid sobivat meediaesitleja ( player)?

Need ei ole kallid, valid oma vajadustele vastav.