fbpx

Ekraanid toidukohtades

Infoekraanid toidukohtades aitavad klientidel paremaid valikuid teha, suurendavad toidukoha käivet ja kokkuvõttes on mõlemad osapooled rahul.

Ei olegi oluline, millises toidukohas te olete. Kõik restoranid, kohvikud, take-awayd, drive-in-id, baarid, hiinakad, pizzabaarid, shushibaarid jms soovivad, et nende kliendid saaksid alati süüa ja nautida just seda mis neile kõige rohkem sel päeval maitseb. Liikuva pildiga ekraanid toidukohtades aitavad inimestel parimaid valikut teha ja kiirelt teenendada. Ilusad toidupildid ja videod digitaalse ekraanisisuga tekitavad isu ja kui see juhtub olema on kiirsöögikoht, siis aitavad infoekraanid klienti kiiresti teenindada.

Toidukohad

Suurendage oma müüki kampaaniate, päevapakkumiste ja muu olulise info kuvamisega oma ekraanidel.  Digitaalse menüü näitamisega ekraanidel saate hoida menüü hõlpsasti hetkesituatsioonile vastava, visuaalse ja atraktiivse. 

Väljas olevade ekraanid  digitaalsete menüüdega muudavad menüüde muutmise ja täiendamise imelihtsaks.

Toilustuskohast väljapoole kuvatavad ekraanid pakutavate toitude piltide ja menüüdega meelitavad möödujaid kergesti teie juurde sisse põikama

 

 

Infoekraanid toidukohtades

Ekraanid toitlustuses.

Loe klientide kogemusi lehelt  capterra.com

Capterra User Reviews

Väga selge, lihtsasti kasutatav platvorm koos fantastilise klienditoega.

What I have found in my time using playsignage is that the team are usually willing and able to bend over backwards to fulfil the demand in a decent amount of time – features that were missing are now implemented because they listen.

Capterra Reviews - iZettle Topscore for Digital Signage

Aaron W. @ iZettle

IT Support
Financial Services, 201-500 employees
Used the software for: 6-12 month

Suurepärane klienditugi ja suurepärane tarkvara.

Great customer support. Reliable software that provides a great upgrade from a legacy digital signage system. Ease of access, reliability, user friendly interface. Amazing support. Any issues any time of the day you will get support.

Capterra Review - Tijuana Flat Tex Mex Topscore in Digital Signage

Seth B. @ Tijuana Flats Tex-Mex

Technical Support Representative
Food and Beverages, 1001-5000 employees
Used the software for: Less than 6 month