fbpx

Reklaamindus

Reklaam on müügis oluline peaaegu kõigile korporatsioonidele kogu maailmas – meie ekraani tarkvara võimaldab teil värskendada oma ettevõtte sõnumit või reklaamikampaaniat vaid mõne nupuvajutusega.

Reklaamtahvlid

Meie maailm muutub üha enam digitaalseks ja see hõlmab ka reklaamitööstust. Linnatänavatel olevad reklaami ekraanid on äärmiselt moes, sest üha rohkem turundajaid, ettevõtteid ja reklaamiekraanide omanikke võtab kasutusele välitingimustes kasutatavad ekraane.

Meie ekraani tarkvara võimaldab teil värskendada oma ettevõtte sõnumit või reklaamikampaaniat vaid mõne nupuvajutusega. Kas korraldasite konkursi ja valisite lõpuks võitja? Pole probleemi, muutke lihtsalt oma sisu. Kas teil on uus toode, mida soovite turule tuua ja reklaamida? Ainult ajakohastamise küsimus. Kas soovite oma kohalikku uhkust näidata, õnnitledes kohalikku jalgpalli meeskonda meistrivõistluste võitmise puhul? Jällegi pole see kunagi varem onud nii lihtne. Soetage  ekraan ja kasutage meie ekraani tarkvara. Oleme teil alati abiks kui vaja peaks minema.

 

Reklaam infoekraanidel

Ekraanide kasutamine reklaaminduses

Vaata meie klientide tagasisidet lehel capterra.com

Capterra User Reviews

Very clean, easy to use product with a fantastic customer support team.

What I have found in my time using playsignage is that the team are usually willing and able to bend over backwards to fulfil the demand in a decent amount of time – features that were missing are now implemented because they listen.

Capterra Reviews - iZettle Topscore for Digital Signage

Aaron W. @ iZettle

IT Support
Financial Services, 201-500 employees
Used the software for: 6-12 month

Amazing! Great support and product.

Great customer support. Reliable software that provides a great upgrade from a legacy digital signage system. Ease of access, reliability, user friendly interface. Amazing support. Any issues any time of the day you will get support.

Capterra Review - Tijuana Flat Tex Mex Topscore in Digital Signage

Seth B. @ Tijuana Flats Tex-Mex

Technical Support Representative
Food and Beverages, 1001-5000 employees
Used the software for: Less than 6 month