fbpx

Ekraanid kirikutes ja palvemajades

Kirikud ja palvemajad on samuti hakanud mõistma ekraanide vajalikkust. Väljapoole avanevatel ekraanidel kuvatakse möödujatele infot, mis annab teavet kirikutes toimuvatest sündmustest ja aegadest. Ekraanid kirikutes on üha igapäevasem ning neid on hakatud kasutama ka koguduse sees hõlbustades niimoodi kirikus töötavate inimeste tööd.

 

Kirikud ja palvemajad

Kirikute ja palvemajade soovil otsida üha enam võimalusi liikmete kaasamiseks ja uute inimeste ligimeelitamiseks on  visuaalsel lähenemisel ekraanipildiga on suur mõju .

Kui üha rohkem rõhutatakse jumalateenistuse meelelahutuslikke aspekte, siis on ka ekraanipildid oma dünaamiliselt muutuva sisuga saanud oluliseks otsustuse teguriks.

Ekraanipildi abil pakutav esitlus võib täiendada koori või bändi helisid, kaasates publikut, kutsudes esile isiklikke kogemusi ja tekitades koguduses kinnistavat mõju.

 

Infoekraanid kirikutes

Ekraanid kirikutes ja palvemajades.

Loe meie ekraanitarkvara arvustusi capterra.com

Capterra User Reviews

Väga selge, lihtsasti kasutatav platvorm koos fantastilise klienditoega.

What I have found in my time using playsignage is that the team are usually willing and able to bend over backwards to fulfil the demand in a decent amount of time – features that were missing are now implemented because they listen.

Capterra Reviews - iZettle Topscore for Digital Signage

Aaron W. @ iZettle

IT Support
Financial Services, 201-500 employees
Used the software for: 6-12 month

Suurepärane klienditugi ja suurepärane tarkvara.

Great customer support. Reliable software that provides a great upgrade from a legacy digital signage system. Ease of access, reliability, user friendly interface. Amazing support. Any issues any time of the day you will get support.

Capterra Review - Tijuana Flat Tex Mex Topscore in Digital Signage

Seth B. @ Tijuana Flats Tex-Mex

Technical Support Representative
Food and Beverages, 1001-5000 employees
Used the software for: Less than 6 month