fbpx

Reklaamekraanid tanklates

Ekraanid tanklates aitavad tanklatel oma klinte paremini teenindada ja sealjures tankla käivet suurendada.

Tavaliselt pakuvad tanklad rohkem kui lihtsalt kütust. Kütusele lisanduvad autopesula, toit, külm jook jne. Reklaamekraanid tanklates pakuvad klientidele vajalikku ilmaennustust, liiklusteadeteid lähimatel liiklustrassidel olevatest ummikutest või teetöödest, kutsuvad keha kinnitama või klaasipesu vedelikku ostma ning ehk tekitavad mõtteid, et Sa võiks oma autot ka täna pesta.

Tanklad

Suhelge infoekraani abil oma klientidega, kes on tankima tulnud. Näidake neile ilmateadet, liiklusinfot, andke teada, milliste hot-dogi täna soovitate ja videoid sellest kui kena näeks ka kliendi auto välja kui see oleks äsja pestud.

Tutvustage tankla klientidele infoekraanide abiga tankla kliendikaarti, näidake kliendikaardi sooduspakkumisi või pakkuge osa saamist interaktiivsest mängust, et kliendid saaksid oma mõneminutilist lõõgastumist nautida.

Infoekraanid tanklates

Ekraanide kasutamine tanklates

Loe klientide arvustusi saidilt  capterra.com

Capterra User Reviews

Väga selge, lihtsasti kasutatav platvorm koos fantastilise klienditoega.

What I have found in my time using playsignage is that the team are usually willing and able to bend over backwards to fulfil the demand in a decent amount of time – features that were missing are now implemented because they listen.

Capterra Reviews - iZettle Topscore for Digital Signage

Aaron W. @ iZettle

IT Support
Financial Services, 201-500 employees
Used the software for: 6-12 month

Suurepärane klienditugi ja suurepärane tarkvara.

Great customer support. Reliable software that provides a great upgrade from a legacy digital signage system. Ease of access, reliability, user friendly interface. Amazing support. Any issues any time of the day you will get support.

Capterra Review - Tijuana Flat Tex Mex Topscore in Digital Signage

Seth B. @ Tijuana Flats Tex-Mex

Technical Support Representative
Food and Beverages, 1001-5000 employees
Used the software for: Less than 6 month